Tkaniny do produkcji odzieży – Kolekcja sympetrum™ MEDIC

28.06.2020

Kolorowe maty

Czy masz wrażenie że tkaniny używane do produkcji odzieży zawodowej w Polsce są niskiej jakości i nie przepuszczają powietrza – “nie oddychają”?

Poznaj tkaniny, na których opieramy produkcję naszej odzieży . Kolekcja sympetrum™ MEDIC to odzież wykonana z myślą o pracy w służbie zdrowia. Wiemy jak ważna jest jakość tkaniny dla komfortu użytkowania odzieży. Niestety często spotykamy się z kientami, którzy opowiadają nam o niskiej jakości produktach dostępnych na Palskim rynku. Chcemy to zmienić, wiec używamy do prdukcji odzieży jedynie sprawdzonych i przecertyfikowanych tkanin.

Od początku stawiamy na jakość i zawsze będziemy stać na straży Polskiej wysokiej jakości.

Wypróbuj naszą odzież a nie pożałujasz 🙂

Kolekcja sympetrum™ MEDIC

Tkanina 50% bawełny 50% poliester

W naszym sklepie możesz kupić produkty wykonane z tkaniny o składzie 50% bawełny i 50% poliestru. Waga tkaniny to 180 g/m2, temperatura prania wynosi 95oC, kurczliwość <2%. Odzież wykonana z tkaniny o takich parametrach to kompromis pomiędzy wygodą użytkwania odzieży bawełnianej oraz trwałości odzieży i jej kolorów podczas prania nawet w wysokich temperaturach. Odzież wykonana z tej tkaniny została przebadana przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi i posiada certyfikat zgodności CE oraz certyfikat “Przyjazny dla człowieka”.

Tkanina 35% bawełny 65% poliestru

Dla dużych odbiorców takich jak szpitale, wykonujemy częściej odzież na zamówienie z tkaniny z przewagą poliestru. Tkanina taka zawiera w składzie 35% bawełny i 65% poliestru, temperatura prania wynosi nadal 95oC, a kurczliwość jest mniejsza niż 2%. Odzież wykonana z takiej tkaniny jest niezwykle wytrzymała i stworzona pod kątem przemysłowego prania. Z uwagi na właściwości oddychajace tkaniny zmniejszono jej wagę do 170 g/m2 . Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem odzieży z takiej tkaniny skontaktuj się z nami.