Kurtki i Kamizelki

Zarówno kurtki ratownicze jak i kamizelki taktyczne dla ratowników medycznych są niezbędne w momencie, gdy na zewnątrz robi się coraz chłodniej. Choć kurtki ratownicze są całoroczne, to zdecydowanie lepiej sięgnąć po nie w deszczowe, wietrzne dni, a także...

Rozwiń

Zarówno kurtki ratownicze jak i kamizelki taktyczne dla ratowników medycznych są niezbędne w momencie, gdy na zewnątrz robi się coraz chłodniej. Choć kurtki ratownicze są całoroczne, to zdecydowanie lepiej sięgnąć po nie w deszczowe, wietrzne dni, a także w trakcie sezonu jesienno zimowego. Szczególnie, że pokryte są membraną poliuretanową, która gwarantuje wodoszczelność nawet podczas intensywnej ulewy. Zarówno kurtki jak i kamizelki dla ratowników medycznych wyróżnia fluorescencyjny, pomarańczowy kolor tkaniny z ciemnymi wstawkami. Są charakterystyczne dla każdego ratownika medycznego, przez co łatwo odróżnić go od innych osób.

Kamizelki taktyczne dla ratowników medycznych

Kamizelki dla ratowników medycznych to produkt unisex, który przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy pracują w pogotowiu ratunkowym. Wygodna i praktyczna kamizelka taktyczna dla ratowników medycznych znacznie ułatwia pracę ratownika medycznego. Szczególnie, jeśli zwrócimy uwagę na fakt, że kamizelki dla ratowników medycznych mają liczne, wygodne kieszenie z mocowaniem na osprzęt, jak i medykamenty. Dzięki temu niezbędne środki opatrunkowe, higieniczne czy leki są zawsze pod ręką. Kamizelki dla ratowników medycznych pomagają usprawnić całą akcję ratunkową, co daje ratownikowi dodatkowy czas na jeszcze szybsze i skuteczniejsze udzielenie pierwszej pomocy. Rzepy pozwalają na regulować ramiona kamizelki, co sprawia, że można ją dopasować do różnych rozmiarów.

Kurtki ratownicze damskie

Kurtki ratownicze damskie dostosowane są tak, by mogły swoją rolę pełnić przez cały rok. Wyposażone są w cztery, zapinane na zamek kieszenie oraz dodatkowe na piersiach, przeznaczone na przenośną radiostację. Kurtki ratownictwa medycznego mają zamek, a przy nim tzw. suchą kieszeń – każdy z tych elementów znajduje się pod listwą kryjącą zamek. Dodatkowym atutem kurtki ratowniczej damskiej jest możliwość szybkiej personalizacji, w zależności od tego, kto z niej korzysta. Oznakowanie na kurtce ratowniczej ma wymienne nazwy funkcji jak ratownik, lekarz czy pielęgniarka. Pozwala więc na dzielenie się kurtką pomiędzy pracowniczkami bez względu na to, jakie stanowisko pełnią.

Kurtki ratownicze męskie

Kurtka ratownicza męska jest nowoczesną, całoroczną kurtką dla ratowników medycznych. Wykonana jest z tkaniny o fluorescencyjnym pomarańczowym kolorze, który charakterystyczny jest dla ratowników medycznych, a także z dodatkowymi, ciemnymi wstawkami i odblaskowymi elementami. Dodatkowym atutem kurtki ratowniczej męskiej jest wyposażenie jej w membranę poliuretanową, której pory są bardzo małe, co gwarantuje wodoodporność, ale jednocześnie są one na tyle duże, by mogła wydostać się spod niej para wodna. Każdy ratownik może wykonywać w niej swoją pracę, nawet w najbardziej deszczowe dni bez obawy o przemoknięcie, a jednocześnie nie spoci się dzięki oddychającemu materiałowi. Wodoszczelność wynosi 4500mm, co oznacza, że ratownik może pracować w trakcie ulewy, gdyż kurtka właśnie do takich warunków sprawdzi się idealnie.

Zwiń
Filtruj

Znaleźliśmy 4 produkty