Spodnie

Spodnie ratownictwa medycznego marki Sympetrum przydadzą się każdemu ratownikowi, który ceni sobie wygodę i funkcjonalność. Udogodnienia w formie wpuszczanych kieszeni po bokach bioder oraz krytej kieszeni z tyłu pozwalają mieć wszystkie najpotrzebniejsze...

Rozwiń

Spodnie ratownictwa medycznego marki Sympetrum przydadzą się każdemu ratownikowi, który ceni sobie wygodę i funkcjonalność. Udogodnienia w formie wpuszczanych kieszeni po bokach bioder oraz krytej kieszeni z tyłu pozwalają mieć wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy zawsze przy sobie. Granatowe wstawki i taśmy odblaskowe sprawiają, że spodnie dla ratowników medycznych poprawiają ich widoczność nawet o późnych porach. W swojej ofercie Sympetrum ma spodnie ratownicze damskie jak i spodnie ratownicze męskie. Każde z nich dostępne są w dwóch wariantach – jako spodnie całoroczne i spodnie letnie.

Spodnie ratownicze marki Sympetrum zaprojektowane są w zgodzie z Polskimi Normami:

  • PN-EN ISO 13688:2013 Odzież ochronna. Wymagania ogólne
  • PN-EN ISO 20471:2013 Odzież o intensywnej widzialności do użytku profesjonalnego.

Spodnie ratownicze damskie całoroczne

Spodnie ratownicze damskie swoim wyglądem przypominają bojówki. Damska rozmiarówka sprawia, że dopasowane są niemal do każdej figury kobiecej. Nie wymagają więc zwężania czy też innych poprawek krawieckich. W związku z tym, że są to spodnie całoroczne, bardzo dobrze sprawdzą się nie tylko zimą, ale również podczas chłodniejszych i deszczowych dni w ciągu całego roku.

Spodnie ratownicze męskie całoroczne

Spodnie dla ratowników medycznych marki Sympetrum sprawdzą się przez cały rok intensywnej pracy. Krój bojówek nie krępuje ruchów, więc możemy swobodnie się w nich poruszać. Granatowe wstawki i taśmy odblaskowe podnoszą bezpieczeństwo ratownika, a także sprawiają, że jest bardziej widoczny. Dostosowane są do każdej temperatury, więc możemy z nich korzystać podczas każdego dyżuru. Zawsze warto mieć przy sobie dodatkową parę w przypadku, gdyby doszło do ich mocnego zabrudzenia podczas pracy czy wymagającej akcji ratunkowej.

Spodnie ratownicze damskie letnie

W upalne dni spodnie ratownicze damskie letnie doskonale sprawdzą się w codziennej pracy. Podobnie jak całoroczne spodnie ratownicze mają trzy kieszenie, granatowe i odblaskowe wstawki, jednak to cieńszy materiał odgrywa tu kluczową rolę. Spodnie ratownicze damskie o kroju bojówek mają lepszą wentylację, a skóra ochładza się. Podnosi to znacznie komfort pracy w upalne dni – zarówno podczas pracy na SORze, jak i w karetce pogotowia.

Spodnie ratownicze męskie letnie

Spodnie dla ratowników medycznych to jeden z obowiązkowych elementów garderoby podczas pracy każdego ratownika. Wymagana jest niemal w każdej placówce, dlatego zalecane jest mieć kilka sztuk z każdej partii odzieży. Praca ratownika jest bardzo wymagająca, a co za tym idzie, możliwe są częste zabrudzenia. Warto więc zainwestować w spodnie ratownicze o kroju bojówek, które dostosowane są do wysokich temperatur, a nieraz wręcz upałów. Ratownicy medyczni często są potrzebni przy zabezpieczaniu imprez masowych, w tym głównie plenerowych. W takich sytuacjach spodnie ratownicze męskie letnie znacznie poprawią przetrwanie całego dnia w słońcu.

Zwiń
Filtruj

Znaleźliśmy 4 produkty