Twoje LOGO

Znakowanie odzieży

Sprawdź poniżej, jakiego rodzaju nadruk możemy zamieścić na odzieży.

 

Potrafimy wykonać nadruk na niemal każdym produkcie. Nasz doradca podpowie Ci jaką techniką można wykonać Twoje Logo.

HAFT

Jedna z najstarszych i najszlachetniejszych technik zdobienia odzieży. Przez wielu uważana za technikę, dzięki której możemy uzyskać najwyższą jakość. Istnieje kilka metod wykonania. Przy zastosowaniu odpowiednich nici haft odznacza się niesamowicie wysoką trwałością.

SITODRUK

Inaczej druk sitowy. To częsta technika ozdabiania odzieży, w szczególności koszulek, czapek, toreb. Metoda sitodruku jest bardzo ekonomiczna przy większych zamówieniach. Polega na nanoszeniu specjalnej farby poprzez matryce przypominające swoją funkcją sito.

FLEX

Metoda nadruku stosowana najczęściej do znakowania odzieży roboczej. Zapewnia zdecydowanie lepszą widoczność pracownika lub wyróżnia go spośród innych. Efekty tej metody sprawdzają się w każdych warunkach, a dodatkowo są odporne na promienie słoneczne, wodę i uszkodzenia mechaniczne.

FLOCK

Charakterystyczna metoda przenoszenia pigmentu na powierzchnię z zastosowaniem elektrostatyki, mechaniki i pneumatyki. Nadruk techniką flock jest odporny na wysokie temperatury, wodę czy uszkodzenia mechaniczne. Popularna i trwała metoda zadruku produktów używanych z dużą częstotliwością.

DTG

Wysokiej jakości druk cyfrowy, jedna z innowacji w świecie nadruków. Druk DTG perfekcyjnie oddaje detale i kolory. Tę metodę stosuje się na wytrzymałej odzieży wysokiej jakości, głównie na bawełnianych koszulkach i bluzach.

SUBLIMACJA

Metoda nadruku wykorzystywana przede wszystkim do zadruku odzieży sportowej. Nadruk wykonany techniką sublimacji jest kompletnie niewyczuwalny i rzadziej się ściera. Jest odporny na pot, wodę i detergenty.