O Firmie

…dbamy o Twój komfort w pracy!

Długoletnia działalność na rynku, ekspercka wiedza naszych specjalistów oraz najnowocześniejsze techniki wykonania i zdobienia odzieży pozwalają nam spełnić każde Twoje oczekiwanie. Jesteśmy na rynku od wielu lat i codziennie rozwijamy naszą firmę.

Dzięki temu stale powiększamy dostępny dla Ciebie asortyment, a Ty masz wiele możliwości, by dopasować naszą odzież do Twoich indywidualnych potrzeb!

Każdego dnia obserwujemy i analizujemy rynek odzieżowy na całym świecie. W efekcie tworzymy dla Ciebie ofertę, która jest odzwierciedleniem realnych potrzeb branży medycznej, HoReCa i pozostałych zawodów. By spełnić Twoje oczekiwania, dajemy Ci możliwość wyboru najodpowiedniejszej tkaniny oraz dodatków z materiałów najwyższej jakości. Ty wybierasz, a my dbamy o każdy szczegół wykonania naszych produktów.

Lata w branży nauczyły nas, jak wielkie znaczenie ma pierwsze wrażenie, dlatego dostarczamy Ci odzież wykonaną z najlepszych tkanin. Dzięki realizacji dziesiątek zamówień wiemy, co jest najważniejsze dla użytkowników naszych produktów. Tworzymy odzież, która jest komfortowa, praktyczna i trwała. Jej niska kurczliwość gwarantuje zachowanie rozmiaru odzieży nawet po wielokrotnym praniu, a wysoka jakość tkanin zapewnia trwałość kolorów.

Nasza Historia.

Jesteśmy zespołem doświadczonych zawodowców, choć historia firmy nie jest długa. Doświadczenie jednak opieramy na korzeniach firmy, które sięgają lat 60-tych ubiegłego stulecia. Wtedy powstaje pierwsza firma odzieżowa w Strzelcach Opolskich dająca zatrudnienie obecnym pracownikom naszej grupy. Kwalifikacje zawodowe oraz dynamiczny zespół managerski firmy to czynniki, które dają nam dzisiaj pozycję jednego z największych dostawców odzieży zawodowej w sektorze medycznym w Polsce.

Nasza Wizja.

Do 2020 roku zostaniemy uznani za najbardziej dynamicznego producenta odzieży zawodowej na polskim rynku, z największą ofertą odzieży dla poszczególnych zawodów oraz najlepiej wykwalifikowanym zespołem.

Nasza Misja.

Kreować nowe trendy w sektorze odzieży zawodowej.

Współpracować z naszymi klientami na zasadach partnerstwa.

Dostarczać naszym klientom najwyższej jakości produkty.

Tworzyć z klientami indywidualne produkty, szukając rozwiązań dla każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania.

pexels-photo-461035

Potrzebujesz czegoś więcej?

Sprawdź naszą ofertę!

Produkujemy odzież dla odbiorców indywidualnych, firm, hurtowni oraz korporacji. Każde zamówienie traktujemy w sposób bardzo indywidualny. Możesz nie tylko wybrać jaki typ odzieży, tkaniny oraz dodatków będzie najlepszy dla Ciebie i Twoich pracowników, ale także liczyć na pełne wsparcie w trakcie realizacji zamówienia. Niezależnie od tego, którą opcję wybierasz, zawsze pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie!
Gwarantujemy Ci:
• w pełni indywidualne podejście do Twojego zamówienia,
• wsparcie – szybki i efektywny kontakt zawsze, kiedy potrzebujesz,
• krótki termin realizacji Twojego zlecenia,
• optymalne ceny odpowiadające jakości.